Klaudia Hudzińska

Home Stager

mesou design

O nas

Mesou Design to nowoczesna firma zajmująca się metamorfozami wnętrz na cele osobiste oraz inwestycyjne, stylizacją produktów do sesji zdjęciowych, a także aranżacjami okolicznościowymi  …a teraz mniej oficjalnie…

Serce firmy stanowi perfekcjonistka z głową pełną pomysłów, zakochana od dziecka w pięknych wnętrzach, cudownych krajobrazach dalekich miejsc oraz w swoim ukochanym mężczyźnie wraz z którym prowadzi firmę 😉 

Klaudia Hudzińska – certyfikowana home stagerka należąca do międzynarodowego stowarzyszenia IAHSP Europe zrzeszającego profesjonalnych home stagerów. Ukończyłam jedyny w Polsce akredytowany kurs home stagingu organizowany przez Klaudię Leszczyńską.

Pasjonuję się urządzaniem wnętrz, przygotowywaniem stylizacji dla produktów, podróżami do miejsc które zachwycają krajobrazami i zaskakują nietypowymi rozwiązaniami oraz wszystkim tym co piękne i wyjątkowe. 

Od wielu lat związana z branżą marketingową, odkąd pamiętam z metamorfozami wnętrz.

mesou design

Jako firmę wyróżnia nas precyzyjne docieranie do potrzeb grupy docelowej.

Hasło które nam towarzyszy – Twoje wnętrze zyska styl i duszę – to nasz drogowskaz, którym się kierujemy, nasz cel do którego dążymy przy każdym projekcie. 

W metamorfozach osobistych pragniemy, aby nasi Klienci zyskali piękne i stylowe wnętrze, które zarazem jest Ich miejscem na ziemi.

W projektach inwestycyjnych od początku kierujemy się potrzebami grupy docelowej do której mieszkanie/dom ma trafić, tak aby nasz Klient nie tracił czasu na nieefektywne spotkania. Podstawą naszego działania jest podniesienie wartości nieruchomości w oczach potencjalnego nabywcy, by mógł on wyobrazić sobie w niej siebie i swoją rodzinę jakby była ona spełnieniem jego marzeń o wspaniałym domu.

mesou design

Obserwuj nas na Instagramie

Inspiracje, metamorfozy, materiały edukacyjne, ciekawostki i wiele innych.